Konkurs "Młodzieżowy Burmistrz Zatora"

29 maja uczniowie naszej szkoły rywalizowali z innymi uczniami ze szkół naszej gminy w konkursie o tytuł Młodzieżowego Burmistrza Zatora .
Drużyna wystąpiła  w składzie : Sandra Wojtas kl.8 - kandydat na Młodzieżowego Burmistrza, osoby wspierające : Olga Urbanek kl.8 , Aleksandra  Bałuch kl.6, Oliwier Brańka kl.6 . Nasi uczniowie zajęli doskonałe  II miejsce !!!
W trakcie konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą ogólną na temat naszej gminy , regionu, Polski oraz świata. Jedną  z konkurencji była prezentacja artystyczna. Naszą szkołę w tej dziedzinie reprezentowała uczennica kl. 6 Aleksandra Bałuch, która przepięknie wykonała piosenkę "To mój czas" . 
Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej drużynie tak wysokiego miejsca.  Jesteśmy z Was dumni !!!